Nástroje pro každou úroven uživatelského
At už jsou nové lasery, nebo mají nekolikaleté zkušenosti, QuickShow prizpusobí vaší úrovni: Mužete udelat základní ukazuje prímo z krabice . Jediné, co musíte udelat, je kliknout na tága, nebo stisknutím kláves, jejich zobrazení v case na hudbu. QuickShow prichází s témer 2000 pre-naložený grafiku,animace, efekty svetla a výtahy.

Ale je tu mnohem více energie, než jen v QuickShow spouštení narážky. Další úroven je unikátní QuickTools , které jsou používány vytvorit vlastní podnety, jako je auto-stopoval kresby, text, a paprsek odrazí. Napríklad nástroj QuickShape (viz níže), umožnuje snadno vytváret abstrakty a svetlo úcinky (kužely, ventilátory, letadla, atd.).

A konecne, pro maximální prizpusobení, použití moderní editory pro profesionální úrovni-funkce, jako tágo,vrstvení a razení, automatické spouštení beat, lhuty pro synchronizaci s pre-zaznamenal hudbu, což vyvolalo DMX kanály, a rízení až šesti projektory.

Príklad: Vytvárení abstraktních tvaru
Chcete-li videt, jak to funguje, podívejme se na vytvárení ruzných tvaru, jako jsou výtahy. Mužete okamžite zavolat pre-definovaný tvar (cue rámecku), nebo si vytvorte vlastní základní tvary pomocí nástroje QuickShape, nebo si konecnou kontrolu používají pokrocilý editor Abstract. Kliknete na lište dole, abyste videli, jak tyto tri úrovne práce pro tvorbu abstraktních tvaru. (Další nástroje pro práci v QuickShow podobným zpusobem;. Napríklad Quicktext, QuickTrace a QuickTargets)

1: Pro okamžitý show, stací kliknout na pre-definovaných cue rámy
2: Pridejte vlastní tága s QuickShape
3: Pro zkušené uživatele, moderní abstraktní vám dává naprostou kontrolu

Pro více informací viz tento graf.


Práce na pozadí

S jinými laserovými systémy, jak si kliknete na narážky a rízení zmen, vaše práce je aktualizován žít na laser. Publikum vidí každý pohyb udeláte - i když nechcete, aby.

QuickShow je mnohem chytrejší. Mužete pracovat na pozadí, nastavení narážky a zkoušet ruzný vzhled. Nic je poslán do laserových až po klepnutí na "Ukázat, že nyní" tlacítko.

Jak na pozadí vytvorení díla

Napríklad rekneme, že jste promítání korbelem piva ...

 

 

 

 

 

... a chcete pridat nejaký text rolování reklamu "Pijte zvláštní". Vyvolejte Quicktext kartu a zadejte slova:

 

Vyzkoušet si ruzné vzhled a barvy. Uvidíte text navigacní a animovat na obrazovce pocítace, publikum i nadále videt pouze korbelem piva. Nazýváme to "pozadí tvorby." Když jste spokojeni, kliknete na "Ukázat, že ted". Požadovaný text nyní posouvá pres obrazovku:

 

 

Díky pozadí tvorby, to vypadá perfektne, jakmile se objeví.

 

Ovládejte svuj zobrazuje pomocí ruzných rozhraní

Myš
QuickShow lze spustit pouze jednou rukou, pokud budete potrebovat další volnou ruku k nastavení svetel (nebo držet drink!).

 

Klávesnice
Stisknete klávesu pro prepínání narážky na rytmu hudby. Je jich tam 60 rychlých narážek na obrazovce (3 rádky z 10 kláves, každá posunul nebo unshifted).

 

Touchscreen
QuickShow je speciálne navržen s velkými narážky a ovládací prvky, pro použití prst na dotykovém displeji notebooku a monitoru.

 

MIDI kontroler
Prednost použití klávesnice nebo jiného MIDI kontroler? Mužete mapa MIDI klávesy narážky a ovládací prvky.

 

DMX konzole
Stejne jako MIDI, mužete mapu DMX kanály pro zobrazení narážky a rízení zme (Vyžaduje USB interface DMX, Luskouni doporucuje Enttec DMX USB Pro .)

 

Hudba beat
Nechte své ovládání hudby lasery. Automaticky provede laserový následovat v rytmu hudby s Virtual LJ.

 

Klávesové ekvivalenty

Cue prístup
Narážky lze pristupovat s písmenem kláves na klávesnici pocítace (A, S, D, F, apod.). Oba posunul a unshifted klí používány pro prístup k 60 narážky na stránku

Cue editace
Kopírovat cue = CTRL + C
Vložit cue = CTRL + V
Odstranit cue = CTRL + X

Zatemnení
Všechny výkon laseru budou ukoncit stiskem klávesy ESC. (Poznámka: Jedná se o pohodlí a nemela by být spoléhal se na pro bezpecnostní prvky, jako je zastavení laser nouze.)


Pauza
PAUSE režim je aktivován stisknutím tlacítka PAUSE (break) klíc


Stránka prístup

Stránky (cue karty), mohou být prirazeny k Funkcní klávesy F1 až F12


Beat-príbuzné klíce
Klepnutím na MEZERNÍK bude vytváret beaty a také upravit rychlost casovace. Stisknutím klávesy BACKSPACE budegenerovat beat a bude re-synchronizaci casovace.


Virtuální MIDI klávesnice
Virtuální MIDI klávesnice je zobrazeno nebo skryto pokaždé CTRL + SHIFT + M je stisknuto. Tato grafika klavír stylu vizuálne zobrazuje mapování mezi podnety a MIDI klávesy. (Stisknutím tlacítka cue muže vyvolat klí stisknutím klávesy na externí klávesnici MIDI muže vyvolat podnet).


Obrátit otácky
Mužete invertovat rychlost otácení stiskem tlacítka "" "nebo" ~ "(tilda posunul nebo unshifted klíc - prímo pod