SD-Ilda Player je zařízení pro přehrávání laserové show, která je uložena na standartní SD kartě. Je dobrou volnou k trvalému použití nebo k laserové reklamě. Je to výborné řešení pro profesionály, kteří nemusí mít strach z porouchání PC.

SD-ILDA Player rear view

Standartní SD karta se souborovým systémem FAT32 se používá jako záznamové médium. Na SD kartu je možné uložit laserovou show, nebo i jiné soubory přímo z prostředí Windows. Je také možné užití nové SD karty - SD HC.

Na SD kartu se souborovým systémem FAT32 je možné uložit maximálně 4 GB veliký soubor. Takto je možné mít na kartě uložené až 3,5 hodiny dlouhou vysoko-kvalitní show s rychlostí až 45.000 bodů za sekundu.

Přímá podpora pro export z programů Fiesta! 2 a Moncha přináší uživatelům velkou flexibilitu, po které jste toužili. Proto je možné vytvořit laserovou show v každém z těchto programů a následně je prohrát pomocí tohoto zařízení bez jakýchkoliv problémů.

SD-ILDA Player usage workflow

SD-Ilda Player Vám dává možnost synchronizovat několik takových zařízení. To je výborný způsob, jak hrát laserové show s použitím více než jednoho laserového projektoru bez použití počítače.

SD-Player front view

Při vývoji tohoto přístroje, jsme vzali v úvahu skutečnost, že se zařízením nemusí být nakládáno opatrně. A proto je zařízení postaveno tak, aby bylo schopno odolat i drsné zacházení.