Jukebox

Potřebujete laserovou show bez počítače?

Udělali jsme mnoho laserových show v minulosti. Vždy jsme měli strach o zhroucení počítače. Proto jsme vyvinuli řešení, jak se zbavit tohoto strachu.

Laser show Jukebox je přístroj, který je schopen hrát profesionální laserové show perfektně synchronizované s CD-kvalitní hudbou.

Soubor laserové show je uložen spolu s audiem na jedné SD kartě. Na tuto kartu o velikosti 32 GB lze uložit až 4 hodiny laserové show s hudbou.

Vysoce kvalitní laserová show

Laser show Jukebox je chopen přehrávat laserové show až o rychlosti 100 000 bodů za sekundu, tudíž ho můžete použít pro vysoce kvalitní laserové show a stejně tak dobře pro rastrovou grafiku.

Kvalita hudby

Hudba uložená na kartě se hraje v CD kvalitě - 44 100 Hz frekvence, 16 bit, ve stereu. Integrovaný přímý box je perfektní pro profesionály, vyžadující nejvyšší kvalitu a pohodlí.

Ovládání DMX

DMX ovládání je vhodné i pro lehké designéry, kteří chtějí používat lasery v jejich světelné show, ale nechtějí používat počítače. Různé transformace, jako měnící se pozice, velikost, rotace a dokonce měnící se barva, mohou být použita i při přehrávání show.

Režim Stand-alone

Laser show Jukebox může být užit v režimu "stand-alone". Můžete si vybrat laserovou show a hrát pomocí tlačítek "STOP" a "PLAY". To je skvělé pro trvalé nainstalování, protože pak může show spustit i neznalý uživatel. Je taktéž velmi užitečné, že show je hrána s transformací stanovené od DMX a je uložena pomocí "Skladovací" funkčnosti.

Synchronizace

Několik Jukeboxů lze propojit pomocí 3,5 mm JACKU a lze takhle přehrát show s několika laserovými výstupy. Stisknutím tlačítka "Play" začne hrát první Jukebox a automaticky se spustí i zbytek.

Programová podpora

Jakýkoliv Ilda soubor lze převést do Jukeboxu, takže můžete používat Váš oblíbený software pro vytvoření laserové show. Nejjednodušší to je v programu Fiesta! 2 nebo Moncha a z nich exportovat přímo do Jukeboxu.

Všechny prvky:

Maximal scan rate 100 000 pps
Frames Per Second up to 100 000 pps
Audio 44,1 kHz, 16 bit stereo
X, Y outputs 16 bit balanced /-5 to 5V/
Color channels 4x 8 bit /0 to 5V/
File system FAT 32
Maximum card size 1 32 GB
Direct box Integrated