Fiesta device
Fiesta.NET Device

Máte rádi jednoduché, ale zároveň výkonné řešení?

Při vývoji Fiesta.NET řadiče jsme se zaměřili na jednoduchost dobře známou z Fiesta softwaru. Trvá to obvykle méně než minutu nakonfigurovat připojené Fiesta.NET zařízení. Nemusíte se starat o změnu IP adresy vašeho počítače nebo jiné složitější věci. Jednoduše zapojíte váš Fiesta.NET a můžete ihned začít pracovat.
Taktéž nastavení každé IP adresy každého zařízení je více podobné nastavení DMX adresy než nastavení složitého počítačového příslušenství.

Žádný hardwarový klíč zde nebyl použit. Tudíž se nemusíte strachovat, že ho ztratíte při nějaké příležitosti.

 

Potřebujete dokonale stabilní laserový výstup??

Obvyklý problém USB řadiče byla plynulost animace. U Fiesta! 2.NET je tento problém již vyřešen. Efekty nebo animace laserových show jsou vždy dokonale hladké i při užití více laserů najednou. Také barvy vašeho laserového systému, budou svítit, jako nikdy předtím. To díky externímu napájecímu zdroji je Fiesta.NET schopna poskytnout plnou sílu pro váš laserový systém.

Fiesta.NET Laser Show

 

Typical usage of Fiesta.NET
Fiesta.NET typical usage

Chcete, aby vaše instalace byla jednodušší?

Díky ethernetovému připojení Fiesta.NET umožňuje snadnější a rychlejší instalaci. Pokud budete požadovat 100% spolehlivé řešení, stačí použít Ethernet kabel od ovládacího centra na scéně. Tam si můžete zapojit rozbočovač a jste připraveni připojit lasery.

 

Nesnášíte dráty?

Speciálně pro velké laserové show akce je nutné, aby člověk použil velké množství kabelů. Zde Vám může pomoci Wifi připojení. Ano, můžete použít svůj Fiesta.NET i přes Wifi. Po celé pracovní ploše a všechny funkce Fiesta.NET můžete používat přes rozhraní Wifi v REÁLNÉM ČASE. Takže si můžete upravovat svoji show nebo zvládnout všechno na živo bez nutnosti velkého množství kabelů. Co se stane, když se ztratí wifi signál? Fiesta.NET se automaticky připojí znovu a pracujete znovu potom, co se signál obnoví.

Wi-Fi logo

 

Co ještě potřebujete vědět?

Fiesta.NET ovladač laserů přichází s novým software zvaným Fiesta.NET. Je založen na již ozkoušeném a testovaném software Fiesta! 2 s některými dalšími speciálními funkcemi. Fista.NET jsme již použili na našich laserových show, která je naprosto funkční i při použití notebooku. Pracuje na všech běžných operačních systémech - Windows 2000, XP, Vista (32/64 bit verze). Windows 7 bude podporován, ihned po jeho vydání.

 

Technické detaily


Maximal scan rate 100 000 pps
Frames Per Second 35
Axes X and Y, +/- 5V, balanced, 16 bit
Color outputs 6 channels, 0-5V unbalanced
DMX Integrated In/Out, 512 channels
Serial port Integrated
IP address range 192.168.1.1 - 192.168.1.254
Input power 12 V DC, 170 mA
Weight < 1 kg
Dimensions 128 x 125 x 58 mm

Přístroj je dodáván s Ethernet kabelem, napájecím adaptérem a instalačním CD Fiesta.NET.