V současné době je Fiesta! jedním z nejvýznamnějších profesionálních software k tvorbě laserových show. Byl vyvinut na cestě k vytvoření vysoce kvalitní laserové show. Může být použit při laserové show na živo, nebo dokonale synchronizovaných laserových show s hudbou. Je to jeden z nejjednodušších software pro tvorbu laserových show na současném trhu, ale nabízí velmi vysoké možnosti.

ILDA software

Rychlost provozu


Dalo by se říci, že Vás v programu Fiesta! omezuje jen hranice vaší fantazie. Naším hlavním cílem bylo zjednodušit používání Fiesta! a to je důvod, proč můžete vytvořit vaši show velmi jednoduše, rychle a lehce. Například během okamžiku by jste měli být shopni vytvořit pohybující se text.

 

 

 

Možnosti

Následující seznam obsahuje jen malou část možností, která Vám Fiesta! nabízí:

  • Mocné a jednoduše pochopitelné nástroje pro vytvoření skvělých efektů.
  • Existuje zde možnost vytvářet laserové show synchronizované s WAW, MP3 nebo CD-Audiem.
  • Výkonné zařízení pro vytvoření laserové show na živo (hlavně pro koncerty, diskotéky, prezentace nebo při speciálních příležitostech).
  • Kompletní ovladatelnost a konektivita s ostatními prvky scény pomocí MIDI zařízení.

Udivující efekty

Stromová struktura je účinná, efektivní a jednoduchá pro vytváření různých zajímavých efektů. V porovnání s ostatními softwary pro tvorbu laserových show, je zde významnou výhodou možnost, že neomezený počet transformací dohromady, může být použit v různých částech efektů.

Laser show banks

 

Uspořádání

Údaje v programu jsou uspořádány do buněk, kde jsou umístěny efekty. Počet buněk není nijak omezen.

 

 

Easy user interface

 

 

Všechno je kontrolováno

Během vývoje Fiesta! jsme se zajímali často o to, aby bylo vše přehledné. Snažili jsme se vždy poskytnout všechny potřebné informace.

 

 

Music synchronized show

Synchronizace s hudbou

Můžete tvořit efekty sekvenčně, plně synchronizované s hudbou uloženou ve formátu WAV nebo MP3. Efekty jsou zařazeny do panelu, který může činit až 50 skladeb. Ke každé skladbě je možné přiřadit seznam laserů, které jsou jí kontrolovány.

Chcete-li vytvořit show co nejrychleji, můžete vidět tok zvuku WAV souboru na pozadí skladby. To umožňuje synchronizovat hudbu s laserovým výstupem přesně a rychle.

Je možné mít nahraných více show současně v jednom rozvržení a přepínat mezi nimi v dobře uspořádaném panelu.

Můžete přidat, upravit efekty nebo změnit délku show zatímco hraje. To je důkaz flexibility a odolnosti Fiesta!. Také je možné provést živou laserou show, zatímco synchronizovaná laserová show hraje.
Například, pokud jste vytvořili laserovou show pro jeden laser, je možné pustit první laser a zároveň ovládat druhý laser na živo.

ILDA picture optimization

 

Vysoce kvalitní výstup

Stalo se vám, že show vytvořená pro jeden laserový projektor nebyla stejné pro jiný? Postupující optimalizace prázdných bodů slouží pro výstup pro různé laserové projektory, bez nutnosti překreslovat ani jeden obrázek.

 

Laser color balance optimizationBarevná rovnováha

Jsou vaše bílé barvy vyrobené laserovým projektorem vystínované do zelena? Snadná pomoc - použijte možnost barevné vyvážení Fiesta! a snižte množství zelené barvy v bílé. V případě užití více laserových projektorů se nemusíte strachovat, každý můžete upravit samostatně.

Jsou Vaše efekty připraveny pro plně-barevný projektor, ale chtěli byste je použít pro jednobarevný? Nemusíte je znovu tvořit. Jednoduše použijte barevnou vyváženost a všechny efekty se zobrazí správně najednou. Častým problémem je barevná nerovnováha barev, když se samozřejmě mění intenzita. V takových případech Fiesta! používá "Fade" křivek. Pro každý "Fade" je možné definovat intenzitu výstupní barvy v závislosti na vstupu. Např. červená barva se vypne dřív než zelená, budete muset upravit svůj "Fade" křivky na přepnout ho později.

 

Propojení s existujícími řešeními

Fiesta! ve své plné verzi obsahuje možnost proměnit vytvořené show nebo efekty do Ilda soubobů. které je možné použít v jiných programech. Obsahuje i zařízení pro přehrávání Ilda souboru, který může být dokonce i synchronizován s hudbou.
Obsahuje také přímý výstup do formátu, který je kompatibilní s Cubox zařízením.
 

User workspace

 

Nastavitelné uživatelské rozhraní

Každý má svůj vkus a způsoby, které by rád používal u svého softwaru. To je důvod, proč Fiesta! dává možnost plně nastavit uživatelské rozhraní k obrazu svému. Díky tomu je možné vidět v danou chvíli jen to co potřebujete.
Pro párty je zde velmi užitečná možnost, která umožňuje uživateli spustit režim, ve kterém je většina z funkcí na úpravu vypnuta. To brání uživatelům vytvořit nebezpečné efekty a pomáhá udržet show bezpečnější.

Laser visualization

 

Hardwarová akcelerace vizualizace

Je váš laserový projektor právě na koncertu nebo diskotéce a musíte si pro něj připravit paprskovou show? Žádný problém. Simulace laserového projektoru, která je instalována v Fiesta! Vám pomůže. Program vám umožní vidět show, jako ve skutečnosti bez poškození očí.

 

 

Neomezený počet virtuálních zařízení

Multi laser control

Jedna část vašeho projektu se nachází na promítacím plátně a druhá část je paprsková show? To není problém. Virtuální zařízení Vám umožní rozdělit vaši show na více částí. Poté můžete určit, kde a jak budou jednotlivé části promítány.

 

Více-laserové efekty

Jste právě na koncertu nebo diskotéce? Potřebujete ovládat lasery jedním příkazem? Ani na toto jsme nezapomněli při vývoji Fiesta!. Díky tomu, že jeden efekt se může skládat z více menších efektů, z nichž je každý nastaven pro jiný laserový projektor. Je toto možné.
Velkou výhodou je, že tyto účinky mohou být pohromadě, což znamená, že některé transformace by mohli být použity na všech laserech a některé jenom na jednom.